fbpx

Marketing internetowy

Social Media

Media społecznościowe mają w dzisiejszych czasach olbrzymią moc przekazu informacji. Większość aktualności, ofert, newsów są publikowane na portalach społecznościowych. Treści przekazywane przez użytkowników krążą w internecie przez wiele miesięcy.

Firma Netrise zajmuje się prowadzeniem firmowych profili w Social Media. Prowadzimy kampanie reklamowe, co znacznie zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy i przyciąganie nowych klientów.

Google Ads

Bez wyszukiwarki Google wiele osób nie wyobraża sobie życia. Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja. Reklama Twojej firmy firmy wyświetli się, gdy ktoś będzie szukał tego, co ofertujesz. Potencjalny klient zauważy Cię również w Mapach Google.

Marketing internetowy to współczesne rozwiązania dla firm

Proces marketingowy to przemyślana strategia, która będzie miała długofalowy wpływ. Celem jest przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów – osób zainteresowanych daną usługą lub produktem. Marketing wykorzystuje wiele narzędzi, które mogą skutecznie wdrażać strategie i przyciągać jak najwięcej klientów, zwiększając tym samym zyski.

Marketing, a działania internetowe

Pamiętaj, że działania online mogą zapewnić niezależność i elastyczność, na której nie możesz polegać w przypadku tradycyjnej promocji biznesu. Jednak, aby Twój biznes mógł się rozwijać, potrzebujesz świadomych i zaplanowanych działań marketingowych. Jeśli nie możesz zmierzyć efektu, jaki wywołuje, nawet najlepiej pozycjonowany sport nie odniesie sukcesu.

W związku z tym możesz działać do woli w ,,ciemności” i korzystać z przejrzystości i mierzalności działań online. Zbieraj natychmiastowe informacje zwrotne i optymalizuj działania, aby zwiększyć przychody. Znamy już definicję marketingu, teraz zajmiemy się częścią marketingową i odpowiemy, czym jest e-marketing. Marketing internetowy to jedna z najbardziej aktywnych gałęzi marketingu. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej firm przenosi swój biznes do internetu i szuka tam potencjalnych klientów.

Działania marketingu internetowego mają na celu zwiększenie widoczności firmy w Internecie, a jednym z najczęściej wykorzystywanych do tego narzędzi jest strona internetowa. Marketing internetowy ma na celu nawiązanie i wzmocnienie więzi między marką a odbiorcą. W przeciwieństwie do marketingu tradycyjnego rola odbiorcy w marketingu internetowym jest znacznie większa.

Oczywiście, jeśli znasz się na marketingu sieciowym, możesz mieć doświadczenie, czyli możesz samodzielnie prowadzić działania promocyjne. Reklama to wymagająca dziedzina, a aby odnieść sukces, musisz rozumieć najnowsze trendy w marketingu internetowym. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy, powinieneś zatrudnić agenta specjalizującego się w marketingu elektronicznym.

Dobrze zaprojektowane grupy docelowe i precyzyjne strategie działania mogą bardzo szybko przynieść początkowe pozytywne rezultaty. Jednak po początkowym sukcesie nie będziesz w stanie stać w miejscu. Zawsze należy przeprowadzać analizę, aby określić, które działania są najbardziej odpowiednie dla określonych grup odbiorców i w razie potrzeby je zmodyfikować.

LOGO TWOJEJ FIRMY

Oferujemy projekt logo Twojej firmy lub jego odświeżenie. Przedstawimy Ci do 8 propozycji, będzie to logo proste i oryginalne, które pozostanie w pamięci Twoich klientów.

Jakie osiągniesz korzyści?

Statystyki

Bliżej poznasz swoich klientów. Sprawdzimy jak często odwiedzają Twoją stronę i ilu z nich zdecyduje się na kontakt. Pozwoli to poprawić wiele aspektów aby zwiększyć zyski Twojej firmy

Lepsza komunikacja z klientem

Dzięki portalom społecznościowym potencjalny klient skontaktuje się z Twojąfirmą w łatwiejszy sposób

Rozpoznawalność

Przez dobrze zaprojektowane logo, klienci łatwiej zapamiętają i skojarzą je z Twoją firmą. Pozwala to budować rozpoznawalność marki.

Zyski

Reklama dźwignią handlu - tą zasadę znają wszyscy. Rozwijaj swoją firmę, otrzymuj więcej zleceń, sprzedawaj więcej produktów - zainwestuj w Social Media i Google Ads.

Morawskiego 1, Poznań

Oddział w Poznaniu

Kościelna 38, Grzybowo

Oddział pod Kołobrzegiem

kontakt.netrise@gmail.com

Adres email

504-060-604

Numer telefonu

Copyright © 2020 Netrise. All Rights Reserved.