Marketing internetowy

Social Media

Media społecznościowe mają w dzisiejszych czasach olbrzymią moc przekazu informacji. Większość aktualności, ofert, newsów są publikowane na portalach społecznościowych. Treści przekazywane przez użytkowników krążą w internecie przez wiele miesięcy.

Firma Netrise zajmuje się prowadzeniem firmowych profili w Social Media. Prowadzimy kampanie reklamowe, co znacznie zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy i przyciąganie nowych klientów.

Google Ads

Bez wyszukiwarki Google wiele osób nie wyobraża sobie życia. Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja. Reklama Twojej firmy firmy wyświetli się, gdy ktoś będzie szukał tego, co ofertujesz. Potencjalny klient zauważy Cię również w Mapach Google.

LOGO TWOJEJ FIRMY

Oferujemy projekt logo Twojej firmy lub jego odświeżenie. Przedstawimy Ci do 8 propozycji, będzie to logo proste i oryginalne, które pozostanie w pamięci Twoich klientów.

Jakie osiągniesz korzyści?

Statystyki

Bliżej poznasz swoich klientów. Sprawdzimy jak często odwiedzają Twoją stronę i ilu z nich zdecyduje się na kontakt. Pozwoli to poprawić wiele aspektów aby zwiększyć zyski Twojej firmy

Lepsza komunikacja z klientem

Dzięki portalom społecznościowym potencjalny klient skontaktuje się z Twojąfirmą w łatwiejszy sposób

Rozpoznawalność

Przez dobrze zaprojektowane logo, klienci łatwiej zapamiętają i skojarzą je z Twoją firmą. Pozwala to budować rozpoznawalność marki.

Zyski

Reklama dźwignią handlu - tą zasadę znają wszyscy. Rozwijaj swoją firmę, otrzymuj więcej zleceń, sprzedawaj więcej produktów - zainwestuj w Social Media i Google Ads.

Morawskiego 1, Poznań

Oddział w Poznaniu

Kościelna 38, Grzybowo

Oddział pod Kołobrzegiem

kontakt.netrise@gmail.com

Adres email

504-060-604

Numer telefonu

Copyright © 2020 Netrise. All Rights Reserved.