Staramy się zmienić komfort pracy naszych klientów poprzez profesjonalne wsparcie informatyczne. Od nietuzinkowej wizytówki w postaci strony internetowej do dbania o szybkość, bezawaryjność czy bezpieczeństwo sprzętu informatycznego z którego Państwo korzystają.

Zapraszamy do naszego biura, które znajduje się w Kołobrzegu przy ulicy Albatrosa 3.

Kilka powodów dla których warto skorzystać z naszych usług

Profesjonalizm

Staramy się dostarczać wysokiej jakości rozwiązania w oparciu o najnowsze standardy. W przypadku stron internetowych każdy projekt jest starannie analizowany, tak aby kolejny był jeszcze lepszy. Efekt jaki chcemy uzyskać to stu procentowe zadowolenie klientów.

Prosty język

Pracując z klientem zdalnie, wiemy jak trudny może być fachowy język. Wszystko staramy się tłumaczyć prostymi i jasnymi poleceniami tak aby współpraca przebiegała bezproblemowo.

Wszystko da się naprawić

Pracujemy tak długo, aż problem zostanie rozwiązany. Wiemy jak ważne jest zachowanie ciągłości pracy sprzętu - każdą awarię staramy się rozwiązać w jak najkrótszym czasie.

Rozwój

Dbamy o to aby pracownicy firmy Netrise byli na bieżąco szkoleni z obsługi i rozwiązywania problemów sprzętu najnowszych technologii.

Entuzjazm i optymizm

Zawsze działamy z dużą dawką energii i pozytywnym nastawieniem. Dbamy o przyjazną atmosferę co pozwala pracować jeszcze wydajniej.

Możesz nam zaufać

1 %
Profesjonalizmu
1 %
Zadowolenia