outsourcing IT

Serwis komputerowy

Pozwól zaoszczędzić Twojej firmie

Nie trać czasu na poszukiwanie i rekrutację osób na stanowisko informatyka. Firma Netrise kompleksowo zaopiekuje się całą infrastrukturą informatyczną Twojej firmy.

Czas

Oferujemy możliwość pomocy przez 7 dni w tygodniu. Nie tylko w miejscu awarii ale również zdalnie przez internet.

Serwis komputerowy

Jeżeli nie interesuje Cię współpraca w zakresie obsługi informatycznej, a masz problem z komputerem - skontaktuj się z nami. Oferujemy dojazd do klienta i w ramach możliwości naprawę na miejscu.

Przystępne ceny

Staramy się wyjść klientowi na przeciw, między innymi w zakresie cen usług. Chcemy aby był one dostępne dla wszystkich. Każdą usługę przed jej rozpoczęciem konsultujemy z klientem pod względem finansowym. Proponujemy stawkę, która zadowoli obie strony.

Często zadawane pytania

Jeżeli uda nam się zdiagnozować usterkę po kontakcie mailowym lub telefonicznym, klient nie ponosi żadnych kosztów. W przypadku przyjazdu do klienta, maksymalna cena za taką usługę to 50zł

W przypadku osób prywatnych, zaraz po przyjęciu zgłoszenia zostanie podany orientacyjny czas naprawy. Wynika on z wielu czynników, np. czy są potrzebne części zamienne i jak wygląda sprawa z ich dostępnością.

W przypadku firm współpracujących z nami w zakresie obsługi informatycznej – pomoc udzielana jest w ramach możliwości,  na miejscu u klienta.

Oferujemy odbiór uszkodzonego sprzętu od klienta jak również zwrot po naprawie bezpośrednio na podany adres.

W trakcie naprawy zapraszamy do kontaktu mailowego, na bieżąco odpowiadamy na wiadomości i podany na jakim etapie jest naprawa.

Zapraszamy do kontaktu