fbpx

outsourcing IT

Serwis komputerowy

Współpraca w zakresie outsourcingu! Postaw na profesjonalistów

Opieka informatyczna skierowana jest do wszystkich firm, instytucji, urzędów, szkół, które potrzebują wydajnego sprzętu i polegają na szybkim i profesjonalnym rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z pełnioną funkcją. Outsourcing to sprawdzona opcja dla właścicieli wielu firm.

Outsourcing w naszym wydaniu to droga do sukcesu

Posiadamy profesjonalną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam trafnie i szybko zdiagnozować przyczynę awarii i jak najszybciej ją wyeliminować. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Outsourcing IT określany jest jako całkowita usługa informatyczna świadczona na rzecz firmy na podstawie umowy o świadczenie usług osobistych, stanowiąca idealne rozwiązanie obniżające koszty usług informatycznych firmy oraz zwiększające bezpieczeństwo i ciągłość infrastruktury komputerowej. Przekazując ekspertom zagadnienia IT, które zwykle wymagają dużej wiedzy, firmy mogą całkowicie skupić się na realizacji swoich celów biznesowych.

Zapewniamy współpracę w zakresie zintegrowanych usług IT dla MŚP. Nasze działania nie ograniczają się do roli zarządzania usługami związanymi z outsourcingiem przedsiębiorstwa.

Za pomocą prowadzenia regularnych zadań, w tym weryfikację poprawności działania sprzętu IT czy natychmiastową reakcję w sytuacjach awaryjnych, zapewniamy bezpieczeństwo i optymalizację pracy Twojej firmy. Nasza wycena to najlepszy sposób na obniżenie kosztów i poprawę jakości działań.

Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i zdawali sobie sprawę, że mogą się z nami skontaktować w każdych okolicznościach.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności naszych ekspertów w zakresie najnowszych technologii oraz ciągłemu podnoszeniu poziomu wiedzy, firma może świadczyć usługi doradcze i informacyjne.

Pozwól zaoszczędzić Twojej firmie

Nie trać czasu na poszukiwanie i rekrutację osób na stanowisko informatyka. Firma Netrise kompleksowo zaopiekuje się całą infrastrukturą informatyczną Twojej firmy.

Czas

Oferujemy możliwość pomocy przez 7 dni w tygodniu. Nie tylko w miejscu awarii ale również zdalnie przez internet.

Serwis komputerowy

Jeżeli nie interesuje Cię współpraca w zakresie obsługi informatycznej, a masz problem z komputerem - skontaktuj się z nami. Oferujemy dojazd do klienta i w ramach możliwości naprawę na miejscu.

Przystępne ceny

Staramy się wyjść klientowi na przeciw, między innymi w zakresie cen usług. Chcemy aby był one dostępne dla wszystkich. Każdą usługę przed jej rozpoczęciem konsultujemy z klientem pod względem finansowym. Proponujemy stawkę, która zadowoli obie strony.

Często zadawane pytania

Jeżeli uda nam się zdiagnozować usterkę po kontakcie mailowym lub telefonicznym, klient nie ponosi żadnych kosztów. W przypadku przyjazdu do klienta, maksymalna cena za taką usługę to 50zł

W przypadku osób prywatnych, zaraz po przyjęciu zgłoszenia zostanie podany orientacyjny czas naprawy. Wynika on z wielu czynników, np. czy są potrzebne części zamienne i jak wygląda sprawa z ich dostępnością.

W przypadku firm współpracujących z nami w zakresie obsługi informatycznej – pomoc udzielana jest w ramach możliwości,  na miejscu u klienta.

Oferujemy odbiór uszkodzonego sprzętu od klienta jak również zwrot po naprawie bezpośrednio na podany adres.

W trakcie naprawy zapraszamy do kontaktu mailowego, na bieżąco odpowiadamy na wiadomości i podany na jakim etapie jest naprawa.

Zapraszamy do kontaktu