Logo Netrise

Czym jest Outsourcing?

Outsourcing jest to pojęcie oznaczające przekazanie pewnych obowiązków związanych z funkcjonowaniem zaplecza informatycznego specjalistom/firmom zewnętrznym. Pozwala to ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem pracowników za stanowiska informatyczne oraz czas poświęcony na ich rekrutacje.

Najczęściej zadawane pytania

Na cenę składa się kilka elementów – podstawowym jest zakres usług jakie miałby być świadczone. Usługi mogą być najróżniejsze, od konfiguracji programów po zarządzanie stroną internetową. Istotna jest również forma korzystania z usług – może być to jednorazowa usługa lub stała pomoc w formie abonamentu. Cena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem.

Jednym z fundamentalnych korzyści jest wygoda. Firma korzysta z usług wyspecjalizowanych pracowników, którzy skupiają się stricte na zagadnieniach IT.  Pozwala to ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem pracowników za stanowiska informatyczne oraz czas poświęcony na ich rekrutacje, szkolenia i organizację pracy. Klient może również ustalić budżet jaki przeznacza na określony zakres usług informatycznych. 

Staramy się reagować na zgłoszenia jak najszybciej możemy. Zależy to również od bieżącego obciążenia zleceniami czy rodzaju awarii, która została zgłoszona. Jeżeli problem można rozwiązać zdalnie, bez przyjazdu do klienta, staramy się to robić natychmiastowo.

Dbamy o to aby każdy problem został rozwiązany jak najszybciej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Netrise