fbpx

Pozyskaj nowych klientów do swojej firmy.

Pomożemy Ci rozwinąć Twoją firmę i pozyskać dla Ciebie nowych klientów
przy pomocy skutecznej reklamy na portalach społecznościowych.

Marketing internetowy nie musi być drogi.

Potrzebujemy tych informacji aby się z Tobą skontaktować i przedstawić ofertę

Dlaczego Facebook?

Potęga social media

Media społecznościowe mają w dzisiejszych czasach olbrzymią moc przekazu informacji. Większość aktualności, ofert czy newsów są publikowane na portalach społecznościowych. Treści przekazywane przez użytkowników krążą w internecie przez wiele miesięcy. Nasze działania marketingowe w social media koncentrują się na najpopularniejszych platformach, właśnie takich jak Facebook.
Co miesiąc na całym świecie z Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera korzysta aktywnie 3,5 miliarda osób.
W Polsce swoje konto na portalu Facebook posiada już około 20 milionów osób.

Reklama na Facebooku

W przeciwieństwie do radia czy prasy, w social media istnieje możliwość wyboru odpowiedniego typu reklamy. Może być to reklama statyczna w formie grafiki i tekstu, reklama wideo, interaktywne formularze do pozyskiwania kontaktów czy rozwijane posty reklamowe.

Różnorodność form reklamy można postrzegać jako wielką zaletę, ale może to też skutkować popełnieniem wielu błędów. Często osoby bez doświadczenia w marketingu internetowym skupiają się na nieodpowiedniej formie reklamy lub błędnie dobierają grupę docelową.

No właśnie, grupa docelowa, to bardzo ważne zagadnienie. Zgłaszali się do nas już właściciele siłowni czy trenerzy personalni, którzy nie byli zadowoleni z usług poprzedniej agencji. Jak się później okazało, ich reklamy były kierowane w osoby z zupełnie innymi zainteresowaniami, forma reklamy była mało atrakcyjna lub celowali oni w za szeroką grupę wiekową.

Dobranie odpowiedniej grupy docelowej pozwoli wyświetlać reklamę osobom, które faktycznie są zainteresowane danym tematem. Dzięki temu każde wyświetlenie jest realnie wartościowe i może przykuć uwagę użytkownika.

Pozostałe zalety reklamy w social media:
 
  • Duży zasięg – jak wcześniej zaznaczyliśmy, Facebook skupia w Polsce 20 000 000 użytkowników. Jest to kanał komunikacji dający nam olbrzymi potencjał w pozyskiwaniu klientów.
  • Precyzyjne targetowanie – w przeciwieństwie do np. reklamy w telewizji, nasze działania w mediach społecznościowych dają możliwość precyzyjnego ustalenia odbiorców, do których chcemy dotrzeć.
  • Bezpośredni kontakt – jestem z wielkich plusów marketingu w mediach społecznościowych jest możliwość interakcji z potencjalnym klientem.
  • Niski koszt – jednostkowy koszt pozyskania potencjalnych klientów w mediach społecznościowych należy do najniższych.
  • Brak minimalnych wydatków – nie istnieje pojęcie jak “minimalny koszt”, reklamę na Facebooku można uruchomić nawet z budżetem 4 złotych dziennie.

Dlaczego my?

Początkiem każdej kampanii reklamowej jest poznanie Państwa firmy/osoby i określenie jasnych celów kampanii.Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy cel i dobieramy odpowiednią strategie marketingową. W odróżnieniu do wielu innych agencji, u nas nie jesteś jednym z wielu. Obsługujemy określoną liczbę klientów, co pozwala na szybszą i lepszą komunikację między nami.

Poza obsługą social media, tworzymy również strony internetowe. Jeżeli chcesz kompleksowo zaistnieć w internecie, nie musisz szukać dodatkowej firmy.

Pomogliśmy już dziesiątkom osób rozwinąć swój biznes. Daj szansę również sobie, wyślij do nas wiadomość z adresem e-mail i nazwą Twojej firmy lub swoim imieniem.

Chcesz pozyskać kilka razy więcej klientów do swojej firmy?