Profesjonalny serwis
komputerowy w Kołobrzegu

Nie trać czasu na szukanie serwisu i dowóz sprzętu.
Wszystkim zajmiemy się my.

Prowadzimy serwis urządzeń IT – jako klient nie musisz tracić czasu na szukanie serwisu i wizytę w nim. Firma Netrise oferuje przyjazd bezpośrednio do domu i naprawę w serwisie znajdującym się przy ulicy Albatrosa 3 w Kołobrzegu. Diagnozę staramy się przeprowadzić już przed przyjazdem po sprzęt.

Niezależnie od tego, jaki mają Państwo problem ze sprzętem, firma Netrise służy profesjonalną pomocą. Zajmujemy naprawą wszystkich marek komputerów stacjonarnych i laptopów. Dzięki naszemu doświadczeniu, szybko diagnozujemy usterki i skutecznie je naprawiamy, dbając o powierzony nam sprzęt komputerowy. Oczywiście na bieżąco informujemy naszych klientów o kosztach naprawy.

Dokonujemy wymiany podzespołów, czyścimy i wymieniamy układy chłodzenia, naprawiamy wszelkie usterki. Zajmujemy się uszkodzeniami mechanicznymi jak i tymi związanymi z oprogramowaniem. Instalujemy sterowniki, usuwamy wirusy, odzyskujemy dane, wykonujemy reinstalacje systemu i wiele więcej. Dodatkowo służymy doradztwem w zakresie eksploatacji i obsługi wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego, pomagamy w ich zakupie jak i ulepszeniu.

Jak to wygląda?

Klient kontaktuje się z nami telefonicznie bądź e-mailowo. Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji aby móc postawić wstępną diagnozę.

Wspólnie z klientem ustalamy dogodny termin wizyty

Sprzęt zostaje przewieziony do biura znajdującego się przy ulicy Albatrosa 3 w Kołobrzegu. Po naprawie jest również możliwość odwiezienia sprzętu do domu klienta.

Rachunek może zostać uiszczony na miejscu w biurze lub w domu, podczas odbioru sprzętu.

Jeżeli klient wyrazi taką zgodę, na jego komputerze zostanie zainstalowane oprogramowanie pozwalające na pomoc zdalną. Dzięki temu w przyszłości problemy softwarowe mogą zostać rozwiązane bez wizyty w serwisie.