fbpx

Twoja strona musi się wyróżniać

Responsywność

Każda tworzona przez nas strona będzie wyglądać świetnie na telefonie czy tablecie

Nowoczesny wygląd

Stawiamy na jakość i nowoczesność. Twoja strona nie może znikać na tle konkurencji.

Szybkość działania

Każda strona tworzona przez naszą firmę jest hostowana na bardzo szybkich serwerach. Krótki czas ładowania strony znacząco wpływa na ocenę odwiedzającego.

Przejrzystość

Nowoczesność nie oznacza skomplikowania. staramy się zaprojektować stronę przejrzystą i intuicyjną w użytkowaniu.

Pasja w parze z doświadczeniem! Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Naszą firmę tworzy głównie zespół ambitnych profesjonalistów i pasjonatów, którzy są niezwykle zadowoleni z unikalnych projektów internetowych i potrafią wykazać się kreatywnością. Skutkuje to tym, że istniejemy po to, aby stworzyć najlepszą na rynku stronę internetową dla Twojej firmy.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych

Wiemy, jak zaprojektować stronę internetową, aby była prawdziwą wizytówką. Bardzo ważne jest, abyśmy nie byli studentami ani freelancerami, którzy realizują zlecenia między pracą, szkołą i snem. Nasza firma gwarantuje profesjonalną obsługę każdego projektu i terminową realizację projektu.

W naszej firmie może pracować w dynamicznej realizacji, w której czas jest kluczowym czynnikiem oraz może pracować w przemyślanym procesie długofalowym, dlatego stworzenie całego portalu informacyjnego może służyć firmie przez wiele lat.

Po sformułowaniu niezbędnych wytycznych funkcjonalnych i zbudowaniu modelu przystąpiliśmy do projektowania serwisu. Na tym etapie grafika opracowana przez naszych projektantów nie tylko usatysfakcjonuje użytkownika końcowego, ale przede wszystkim osiągnie cel, jaki klient sobie wyznaczy na danej stronie.

Technologia, którą zamierzamy wykorzystać w procesie wdrożenia, jest określana na etapie analizy potrzeb klienta. Zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli informowani o postępach projektu i mieli dostęp do innych elementów dostarczonych przez naszych programistów.

Gdy projekt zostaje przekazany zadowolonemu klientowi, praca nad stroną internetową nie musi się kończyć. Firmom, których strona internetowa jest ważnym elementem obsługi klienta i / lub akwizycji sprzedaży, zapewniamy ciągłą optymalizację treści, dopasowywanie i inne usługi w zakresie zmian na stronie w oparciu o raporty.

Projektując stronę internetową nie tylko stawiamy na urodę i dostosowujemy się do potrzeb prowadzonej przez nas branży, ale przede wszystkim myślimy o użytkowniku końcowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W celu bezpłatnej wyceny Państwa nowej strony internetowej – wyślij do nas wiadomość

od 100
  • Poprawki na Twojej stronie
  • Szybki czas realizacji
od 450
  • Stworzenie strony internetowej
  • Nowoczesny wygląd
  • Domena
  • Serwer
od 100
/ za miesiąc
  • Pełne prowadzenie strony internetowej
  • Bieżąca edycja treści
  • Dodawanie/usuwanie produktów

Morawskiego 1, Poznań

Oddział w Poznaniu

Kościelna 38, Grzybowo

Oddział pod Kołobrzegiem

kontakt.netrise@gmail.com

Adres email

504-060-604

Numer telefonu

Copyright © 2020 Netrise. All Rights Reserved.